oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Zapojte se do průzkumu! I Váš názor je důležitý.

publikováno: 02.03.2018

Evropská komise otevřela veřejnou konzultaci zaměřenou na vzdělávání právních odborníků v oblasti práva EU pod heslem: Od hodnocení k nové strategii na období 2019-2025.

Smyslem akce je zjistit preference směřování budoucí strategie vzdělávání v odvětví evropského práva, proto Komise vyzývá všechny advokáty a zástupce jiných právnických profesí, aby se k této konzultaci připojili a vyjádřili svůj názor.

Vzdělávání právních odborníků v oblasti práva EU je nezbytné k zajištění správného a soudržného uplatňování evropských právních předpisů a bezproblémového řízení přeshraničních soudních sporů.

Obecný dotazník určený všem advokátům a zástupcům jiných právních profesí je pro vyplnění k dispozici ZDE ve třech jazykových mutacích. A to nejdůležitější na závěr - konzultace je otevřená do 26. dubna 2018.

(red)