oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Zahajte rok 2019 na seminářích Pražského sdružení Jednoty českých právníků

publikováno: 07.01.2019

Pražské sdružení Jednoty českých právníků zve začátkem nového roku na své první dvě letošní odborné akce, které se konají v lednu a v únoru 2019 v budově Právnické fakulty Univerzity Karlovy.

Jako první se koná v pondělí 28. ledna 2019 od 16 hodin přednáška doc. JUDr. Ing. Otakara Schlossbergera, Ph.D., vysokoškolského pedagoga Vysoké školy finanční a správní v Praze, zaměřená na aktuální problematiku spotřebitelských úvěrů, s názvem „Práva spotřebitele ve vztahu k úvěrovým společnostem, bankám a pojišťovnám“.

Druhou letošní akcí JČP je seminář nazvaný „Vybrané aktuální otázky SJM se zaměřením na vypořádání a rozhodovací praxi Nejvyššího soudu“, který se koná ve čtvrtek 14. února 2019 od 9 hodin pod vedením Mgr. Michala Králíka, Ph.D., předsedy senátu Nejvyššího soudu. 

Podrobnější informace a přihlášky najdete na www.jednotaceskychpravniku.cz.