oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Šéfredaktor Bulletinu advokacie obdržel Cenu Karola Planka

autor: Redakce BA
publikováno: 18.06.2013

Šéfredaktor Bulletinu advokacie JUDr. Pavel Blanický obdržel dne 13. června 2013 na slavnostní recepci v rámci XXI. Karlovarských právnických dnů Cenu Karola Planka. (Karol Plank byl významný slovenský civilista, polistopadový předseda Nejvyššího soudu SR – pozn. red.)

Byla tak oceněna jeho práce v čele Bulletinu advokacie i mnoholetá aktivní účast na Karlovarských právnických dnech. Spolu s JUDr. Blanickým cenu získala za svoji rozsáhlou publikační činnost rovněž prof. JUDr. Oľga Ovečková, DrSc., z bratislavského Ústavu státu a práva Slovenské akademie věd, jejíž přednášky jsou již řadu let tradiční součástí KPD.

Prestižní cenu Karlovarských právnických dní za nejlepší právnický časopis si letos odnesl časopis Právník, vydávaný Ústavem státu a práva AV ČR, Bulletin advokacie, vydávaný Českou advokátní komorou získal druhé místo (po dvou předchozích letech, kdy byl první), a jako třetí se umístily Právní rozhledy z nakladatelství C. H. Beck.

Všem oceněným upřímně blahopřejeme!

redakce BA