oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Právě vychází 4. číslo Bulletinu advokacie

publikováno: 18.04.2018

Vážení čtenáři,
dubnové číslo Bulletinu advokacie najdete v nejbližších dnech ve svých poštovních schránkách. Ale než se tak stane, vybrali jsme pro Vás nejzajímavější příspěvky, které určitě stojí za Vaši pozornost.

Pokud poskytujete služby, jež trvají třeba i několik let, nebo jste součástí advokátního sdružení, neměly by Vám uniknout příspěvky o DPH advokátky a členky představenstva ČAK JUDr. Moniky Novotné, která v nich velmi přehledně a srozumitelně vysvětluje všechny daňové změny, jež se dotknou i vás.

Poté se díky medailovému článku znovu vrátíme k soutěži Právník roku. Vysoce aktuální práce advokáta Mgr. Stanislava Mikeše s názvem Právo ve věku inteligentních strojů získala v kategorii Talent roku 2. místo.

Evidence skutečných majitelů „v mlze“, Zastavení exekuce již dříve ukončené vymožením nebo Trestní odpovědnost právnických osob začleněných do koncernu - to jsou titulky odbornýchčlánků, které najdete uvnitř čísla. A nebudou chybět ani informace o přednáškách, konferencích a seminářích, stejně jako pozvánka na XXVI. Karlovarské právnické dny, jejichž součástí je vyhlášení ceny pro nejlepší právnický časopis. Pokud byste chtěli dát hlas Bulletinu advokacie, můžete vyplnit anketní lístek.

A poprvé se také dočtete o připravované akci České advokátní komory k oslavám výročí „100 let české a slovenské advokacie“, jež se uskuteční ve dnech 20. až 22. září 2018 v Luhačovicích. Detailnější informace se dozvíte v příštím čísle.