Právě vychází 4. číslo Bulletinu advokacie


publikováno: 18.04.2018

Pokud poskytujete služby, jež trvají třeba i několik let, nebo jste součástí advokátního sdružení, neměly by Vám uniknout příspěvky o DPH advokátky a členky představenstva ČAK JUDr. Moniky Novotné, která v nich velmi přehledně a srozumitelně vysvětluje všechny daňové změny, jež se dotknou i vás.

Poté se díky medailovému článku znovu vrátíme k soutěži Právník roku. Vysoce aktuální práce advokáta Mgr. Stanislava Mikeše s názvem Právo ve věku inteligentních strojů získala v kategorii Talent roku 2. místo.

Evidence skutečných majitelů „v mlze“, Zastavení exekuce již dříve ukončené vymožením nebo Trestní odpovědnost právnických osob začleněných do koncernu - to jsou titulky odbornýchčlánků, které najdete uvnitř čísla. A nebudou chybět ani informace o přednáškách, konferencích a seminářích, stejně jako pozvánka na XXVI. Karlovarské právnické dny, jejichž součástí je vyhlášení ceny pro nejlepší právnický časopis. Pokud byste chtěli dát hlas Bulletinu advokacie, můžete vyplnit anketní lístek.

A poprvé se také dočtete o připravované akci České advokátní komory k oslavám výročí „100 let české a slovenské advokacie“, jež se uskuteční ve dnech 20. až 22. září 2018 v Luhačovicích. Detailnější informace se dozvíte v příštím čísle.