oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Nová informační kampaň CCBE

publikováno: 04.06.2018

CCBE spustila informační kampaň, která se týká advokátů a poskytování právních služeb. CCBE vytvořila infografiku a video, které názorně ukazuje, jaká práva klienti mají a v jakých situacích jim mohou advokáti pomoci.

Plakáty i video jsou určeny pro členy CCBE, tedy advokátní komory i jednotlivé advokáty, kteří jsou jejich členy pro snadnější komunikaci s klíčovými institucemi, ale i se samotnými občany, a to bez ohledu na národnost. Ti totiž mnohdy ani netuší, jaká mají práva a jaké služby jim může advokát poskytnout.

Představenstvo České advokátní komory, které si je vědomo potřeby posílení právní gramotnosti občanů a jehož nejnovější projekt Advokáti do škol má za cíl právě zvýšení právního povědomí dětí a mládeže, informační kampaň CCBE jednoznačně podpořilo a rozhodlo o publikování materiálů. Kromě návodné grafiky se můžete podívat také na VIDEO, které je opatřené českými titulky.

 

Odbor mezinárodních vztahů ČAK