oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Nepřehlédněte ! ČAK zřídila oficiální účet na sociální síti Twitter

publikováno: 10.01.2017

Česká advokátní komora zřídila na základě rozhodnutí představenstva ČAK z prosince 2016 účet na sociální síti Twitter.

Naleznete na něm aktuální a nejnovější krátké informace o dění v české advokacii, dále pak odkazy na kompletní znění zajímavých článků a zpráv z našich webových stránek (www.cak.cz a www.bulletin-advokacie.cz), nebo  z dalších, které s advokacií souvisejí.

Rádi bychom upozornili, že zřízení účtu ČAK na sociální síti Twitter neznamená  upozaďování webové stránky www.cak.cz nebo www.bulletin-advokacie.cz, kde stále naleznete rozsáhlejší informace, upozornění a kontaktní údaje a budeme zde i nadále sdílet další odkazy a dokumenty ke stažení či jiné informace. Zřízení Twitteru ČAK považujeme za další krok ve zkvalitňování komunikace Komory s advokátní i neadvokátní veřejností, zvláště pak s mladší generací.

Oficiální účet České advokátní komory naleznete pod uživatelským jménem @CAK_cz, nebo na internetové adrese https://twitter.com/CAK_cz. Pročítat si jej můžete, i pokud nejste uživatelé této sociální sítě zcela stejně, jako jiné internetové stránky.

 

 

 

 

Odbor vnějších vztahů ĆAK