oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Jubilejním hrám české advokacie „odpískalo“!

publikováno: 05.10.2017

Jako každoročně patřil „svatováclavský víkend“, letos od 29. září do 1. října sportovním hrám české advokacie, které organizuje Česká advokátní komora za sponzorské podpory pojišťovací makléřské společnosti WI-ASS. Letos to bylo již po dvacáté!

Více než 150 advokátů proto mohlo se svými rodinnými příslušníky i bez nich strávit sváteční dny v krásném sportovním areálu v Nymburce.  

I letos byly sportovní hry advokátů zaměřené na sport, relaxaci, ale i společenské setkání „kolegů“ a hlavní roli sehrál jako obvykle volejbalový turnaj smíšených týmů. Ten zaplnil pět místních hřišť od časného rána až do večera, ale kdo zrovna nehrál, mohl vyzkoušet i další sporty – tenis, stolní tenis, minigolf, cyklistiku, plavání, nebo jen odpočinek v regeneračním centru.  

Všichni si sportovní svátky užili ve zdraví bez jakéhokoliv zranění a také počasí aktivitám pod širým nebem přálo. Nejlepší však mohl být jen jeden tým. 

Letos na 1. místě zazářilo mladé družstvo ve složení Helena Skalská, Michaela Nekvasilová, Ondřej Trnka, Peter Gyurovszky, Zdeněk Plesník, Jiří Novák a jeho originální jméno „BezSamicBezAmbic“ bude vyryto na putovním poháru, který má tato šestice do příštích sportovních her, tedy do září 2018, v držení. 

Do té doby mají možnost si svoji účast promyslet třeba i další zájemci, kteří to dosud nezkusili. V téměř rodinné společnosti advokátních sportovců jsou vítáni.  

(dak)                                                                                       

Foto: Eva Gajdošová