Jubilejním hrám české advokacie „odpískalo“!


publikováno: 05.10.2017

Více než 150 advokátů proto mohlo se svými rodinnými příslušníky i bez nich strávit sváteční dny v krásném sportovním areálu v Nymburce.  

I letos byly sportovní hry advokátů zaměřené na sport, relaxaci, ale i společenské setkání „kolegů“ a hlavní roli sehrál jako obvykle volejbalový turnaj smíšených týmů. Ten zaplnil pět místních hřišť od časného rána až do večera, ale kdo zrovna nehrál, mohl vyzkoušet i další sporty – tenis, stolní tenis, minigolf, cyklistiku, plavání, nebo jen odpočinek v regeneračním centru.  

Všichni si sportovní svátky užili ve zdraví bez jakéhokoliv zranění a také počasí aktivitám pod širým nebem přálo. Nejlepší však mohl být jen jeden tým. 

Letos na 1. místě zazářilo mladé družstvo ve složení Helena Skalská, Michaela Nekvasilová, Ondřej Trnka, Peter Gyurovszky, Zdeněk Plesník, Jiří Novák a jeho originální jméno „BezSamicBezAmbic“ bude vyryto na putovním poháru, který má tato šestice do příštích sportovních her, tedy do září 2018, v držení. 

Do té doby mají možnost si svoji účast promyslet třeba i další zájemci, kteří to dosud nezkusili. V téměř rodinné společnosti advokátních sportovců jsou vítáni.  

(dak)                                                                                       

Foto: Eva Gajdošová