oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Do Olomouce se sjedou právnické osobnosti, už po jedenácté!

publikováno: 31.03.2017

Olomoucké právnické dny 2017 pořádá jako každoročně Právnická fakulta UP v Olomouci a letos proběhnou ve dnech 18. - 19. května 2017.

Tato mezinárodní vědecká konference je nejvýznamnější událostí, která se v oblasti vědeckého života na půdě olomoucké právnické fakulty každoročně koná. Již tradičně se bude odvíjet ve dvou částech. V úvodní plenární sekci přislíbili svoji účast významní odborníci, jakými jsou JUDr. Robert Fremr, soudce Mezinárodního trestního soudu, JUDr. Roman Fiala, místopředseda Nejvyššího soudu a JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D., vrchní státní zástupkyně v Praze. „Věříme, že 11. ročník Olomouckých právnických dnů bude minimálně stejně úspěšný jako ročníky předcházející a že květnové setkání v Olomouci přinese opět živou a plodnou vědeckou debatu,“ zve účastníky JUDr. Zdenka Papoušková, děkanka PF UP. 

V další části konference budou následovat tematicky zaměřené sekce, jejichž detailnější náplň najdete na www.opdny.upol.cz. Na stejné internetové adrese se můžete také na Olomoucké právnické dny přihlásit – vstup do registračního formuláře ZDE.