oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Chcete se stát mediátorem, nebo mediátorkou? Potřebujete se zdokonalit v řešení konfliktů?

publikováno: 28.03.2017

Pak právě pro vás je připraven kurz ZÁKLADNÍ VÝCVIK V MEDIACI, který připravila Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci a který povedou přední čeští odborníci na tento způsob mimosoudního řešení sporů.

Vzdělávání je zaměřené na získání základních znalostí a dovedností pro efektivní řešení konfliktů v různých oblastech. Reflektuje také společenskou poptávku v souvislosti se zákonem o mediaci a poskytuje základní vzdělání budoucím mediátorům.

Kurz se uskuteční ve čtyřech třídenních blocích během května a června a je určený nejen budoucím mediátorům, ale také těm, kteří při výkonu svého povolání potřebují umět řešit konfliktní situace – advokátům, soudcům, sociálním pracovníkům, psychologům, pedagogům, pracovníkům veřejné správy, poradenským pracovníkům, komunitním pracovníkům a dalším. 

Konečný termín pro podání přihlášky: 28. dubna 2017. Podrobnosti najdou zájemci v informačním letáku a přihlašovat se mohou také přes Portál celoživotního vzdělávání UP.