oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Regionální vzdělávání na seminářích Michala Králíka a Jaromíra Jirsy

publikováno: 02.04.2019

Vzdělávací a poradenská společnost Aliaves & Co. zve advokáty na dva dubnové semináře soudce Nejvyššího soudu Mgr. Michala Králíka Ph.D., v Českých Budějovicích a na seminář ústavního soudce JUDr. Jaromíra Jirsy v Plzni.

Všechny semináře nabízí společnost   rámci dalšího vzdělávání advokátů za velmi příznivé ceny.

Na seminář Michala Králíka „Společné jmění manželů a jeho vypořádání (současná judikatura NS ČR a vybrané otázky soudní praxe)“ který se koná 17. dubna 2019 v Českých Budějovicích, se můžete přihlásit ZDE.

Jen o den později, tedy 18. dubna 2019, si můžete vybrat buď ZDE plzeňský seminář Jaromíra Jirsy „Odčinění újmy na přirozených právech člověka a jiné nemateriální újmy z pohledu soudce Ústavního soudu“, nebo se přihlásit ZDE na českobudějovický seminář Michala Králíka „Likvidace podílového spoluvlastnictví a vybrané otázky spoluvlastnictví (současná judikatura NS ČR a vybrané otázky soudní praxe)“. 

(red)