oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte věcný záměr nového civilního řádu soudního?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Výsledky voleb do orgánů ČAK na 6. sněmu ČAK

autor: Redakce
publikováno: 14.10.2013

JMÉNA UVEDENA V POŘADÍ PODLE POČTU OBDRŽENÝCH HLASŮ

Představenstvo ČAK

  1. JUDr. Martin Vychopeň
  2. JUDr. David Uhlíř
  3. JUDr. Michal Žižlavský
  4. JUDr. Vladimír Papež
  5. Mgr. Robert Němec
  6. JUDr. Antonín Mokrý
  7. JUDr. Petr Poledník
  8. JUDr. Radim Miketa
  9. JUDr. Vladimíra Glatzová
  10. JUDr. Lenka Vidovičová
  11. JUDr. František Smejkal


Náhradníci:

  1. JUDr. Jiří Všetečka
  2. JUDr. Jaroslav Svejkovský
  3. JUDr. Petr Mrázek
  4. Mgr. Tomáš Matějovský
  5. Mgr. Štěpán Holub

 

Kontrolní rada

  1. JUDr. Jan Mikš
  2. JUDr. Martin Maisner, Ph.D.
  3. Mgr. David Koláček, LL.M.
  4. JUDr. Jiří Miketa
  5. JUDr. Petr Balcar
  6. JUDr. Pavel Holec
  7. JUDr. Stanislav Řemínek
  8. JUDr. Irena Schejbalová
  9. JUDr. František Hrudka
  10. Dr.iur. Jiří Němec, LL.M.
  11. Mgr. Lukáš Trojan
  12. JUDr. Jan Suk
  13. JUDr. Jaroslav Vovsík
  14. JUDr. Marek Nespala
  15. JUDr. Jaroslav Liška
  16. JUDr. Marcela Marešová, Ph.D., MBA
  17. JUDr. Erik Orlet
  18. Mgr. Petr Kuhn
  19. JUDr. Josef Doubek
  20. Mgr. Jan Holásek
  21. JUDr. Alan Korbel
  22. Mgr., Ing. Patrik Przyhoda
  23. JUDr. Ladislav Vostárek
  24. Mgr. Petr Smejkal
  25. JUDr. Jan Kohout
  26. JUDr. Josef Monsport
  27. JUDr. Eva Vitejčková
  28. JUDr. Jan Taraba
  29. JUDr. Věra Krčmová
  30. JUDr. Jan Mrázek
  31. JUDr. Petr Poledne, Ph.D.
  32. JUDr. Tomáš Bělina
  33. JUDr. Monika Novotná
  34. JUDr. Tomáš Kaiser
  35. JUDr. Josef Holub
  36. JUDr. Tomáš Prokopec
  37. JUDr. Martin Šebek
  38. JUDr. Oldřich Filip
  39. Mgr., Bc. Kateřina Rychterová
  40. JUDr. Jana Sabová
  41. Mgr. Kamil Blažek
  42. JUDr. Fedor Chomča
  43. JUDr. Vladimír Bek
  44. Mgr. Vladimír Kykal
  45. JUDr., Ing. Ondřej Havránek
  46. JUDr. Martin Grubner
  47. JUDr. Petr Holec
  48. JUDr. František Novotný
  49. JUDr. Lubomír Pánik
  50. JUDr. Norbert Židek
  51. Mgr. Ondřej Dušek
  52. JUDr., Ing. Světlana Semrádová Zvolánková
  53. Mgr. Radek Buršík
  54. JUDr. Jan Nemanský

     

Kárná komise

  1. JUDr. Ivo Jahelka
  2. JUDr. Petr Čáp
  3. JUDr. Václav Chum
  4. JUDr. Jaroslav Brož
  5. Mgr. David Krofta
  6. Mgr. Magda Pokorná
  7. Mgr. Karin Konstatntinovová
  8. JUDr. Ivo Janda, Ph.D.
  9. JUDr. Petr Meduna
  10. JUDr. Růžena Trojánková
  11. Mgr. Martin Hrodek
  12. JUDr. Vladimír Císař
  13. Mgr. Jiří Vágner
  14. JUDr. Jan Syka
  15. JUDr. Jiří Novák
  16. JUDr. Daniel Uličný
  17. JUDr., Ing. Miloš Olík, LL.M.
  18. Mgr. Ivan Sagál
  19. JUDr. Jarmila Bajerová
  20. Mgr. Luis Velázquez
  21. JUDr. Šárka Bendová
  22. JUDr. Václav Korecký
  23. JUDr. Vladimír Skalický
  24. Mgr. Monika Šimůnková Hošková
  25. Mgr. Martin Bělina
  26. JUDr. Václav Kalina
  27. JUDr. Jan Skřipský, Ph.D.
  28. JUDr. Karel Attl, Ph.D.
  29. JUDr. Igor Honus
  30. JUDr. Ivana Horáková
  31. JUDr. Petr Hrůza
  32. JUDr. Dušan Navrátil
  33. Mgr. Michal Zahnáš
  34. JUDr., Jiří Kindl, M.jur., Ph.D.
  35. JUDr. Anna Outlá
  36. JUDr. Milada Kačerová
  37. JUDr. Václav Zeman
  38. JUDr. Martin Burián
  39. JUDr. Petr Kotek
  40. JUDr. Marie Emilie Grossová, Ph.D.
  41. JUDr. Tomáš Herblich
  42. JUDr. Pavel Čupr, Ph.D.
  43. JUDr. Zdeněk Novák
  44. Mgr. Jan Krátký
  45. JUDr. Petr Cembis
  46. JUDr. Jaroslav Skoupý
  47. JUDr. Milan Štětina
  48. JUDr. Jiří Štancl
  49. Mgr. Petra Hrachy
  50. JUDr. Renata Dobývalová
  51. JUDr. Marek Kříž, Ph.D.
  52. Mgr. Daniel Hájek, LL.M.
  53. JUDr. Vladimír Kozelka
  54. JUDr. Kateřina Navrátilová
  55. Mgr. Martin Doleček
  56. JUDr. Richard Třeštík
  57. Mgr., Bc. Radim Hanke
  58. JUDr. Pavlína Vondráčková
  59. JUDr. Ivana Syrůčková
  60. Mgr. Jana Hansalanderová
  61. JUDr. Josef Skácel
  62. Mgr. Pavel Fryšák
  63. JUDr. Jaromír Beránek
  64. Mgr. Michal Buchta
  65. Mgr. Dušan Sedláček
  66. JUDr. Ladislav Novotný
  67. JUDr. Tomáš Homola
  68. JUDr. David Šimonek, LL.M.
  69. Mgr. Jarmila Grumlová
  70. JUDr. Radomír Šimáček
  71. Mgr. Gabriela Nejedlíková
  72. Mgr. Petra Komárová
  73. JUDr. Iveta Ferdusová
  74. JUDr. Zdeněk Grus
  75. JUDr. Kateřina Koberová
  76. JUDr. Jitka Bartlová
  77. Mgr. Vladimír Buršík
  78. JUDr. Jarmila Černá
  79. JUDr. Vilém Urbiš
  80. Mgr. Milan Polák
  81. Mgr. Aleš Dvorský
  82. JUDr. Ladislava Indrová
  83. JUDr. Pavel Vespalec

 

Odvolací kárná komise

  1. JUDr. Tomáš Sokol
  2. JUDr. Bohuslav Sedlatý
  3. JUDr. Dagmar Dubecká, Ph.D.
  4. JUDr. Jan Camrda
  5. JUDr. František Vavroch
  6. JUDr. Petr Kotáb
  7. JUDr. Jiří Machourek
  8. JUDr. Jiří Demut
  9. JUDr. Jan Matějíček
  10. JUDr. Jiří Hartmann
  11. JUDr. Vladimír Ježek

 

Výsledky voleb ke stažení ve formátu pdf. ZDE