oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

FASHION LAW CONFERENCE 2018

publikováno: 29.10.2018

Ústav práva módního průmyslu, z.ú. srdečně zve na třetí ročník Fashion Law Conference 2018 – Finance Focus, která se koná ve čtvrtek 1.11. 2018 od 18:00 hod v Opero.

Konference je zaměřena na různé úhly pohledu na roli financí v módním průmyslu. Budeme se zabývat především vzájemnou provázaností obchodních finančních potřeb módního businessu a současnou právní úpravou různých forem financování. Diskuze se povede i na téma dostupnosti příslušných finančních produktů a investičního potenciálu českých módních značek.

Zahájena bude úvodním videoslovem Gary Wassner, CEO Hilldun Corporation, světově nejznámějšího financiéra módy pravidelně zařazovaného mezi nejvlivnější osobnosti módního průmyslu.
V rámci diskuzního panelu vystoupí Filip Čabart (vedoucí advokát bankovnictví a financí Havel & Partners), Jan Hamáček (finanční ředitel Mileta a.s.), Matěj Rázga (manažer obchodu Manemo.cz)
a další.

Bližší informace a medailonky panelistů jsou průběžně uveřejňovány na https://www.facebook.com/events/2161885510798693/

Svoji účast prosím potvrďte do 30.10. 2018 e-mailem na info@upmp.cz (počet míst je omezen).