oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Tenisté - advokáti se sešli opět v Mariánských Lázních

autor: JUDr. Ladislav Jirásek
publikováno: 15.09.2014

V prvním víkendu v září se jako obvykle konal celostátní turnaj České advokátní komory v tenise, tentokrát již 22. ročník, pošesté v Mariánských Lázních. Po mokrém konci srpna se na advokáty po celý víkend smálo sluníčko.

Soutěžilo se tradičně v několika kategoriích. Nejprestižnější pánskou kategorii MASTERS ovládl opět ostřílený veteránský matador Petr Matoušek, který byl však tentokrát lepší jen o pár „fiftýnů“ než druhý Evžen Zörkler. Třetí pak skončil nestor tenisových turnajů František Hrudka.

V „méně prestižní“ kategorii junior, tentokrát do 47 let včetně, skončil na prvním místě opět černý kůň kanceláře Jehne, Vodák a partneři - Filip Ehrenberger, druhý novic Michal Prokš a na třetím místě se umístil Karel Hnilica.

V dámské dvouhře zvítězila Gabriela Hájková, druhá byla Zuzana Vaníčková a třetí Dita Bustová.

V deblech se tentokrát soutěžilo pouze v pánské kategorii a v mixech. Vítězi v pánské čtyřhře se stali zaslouženě pánové Petr Matoušek a Evžen Zörkler. V mixech pak zvítězilo duo Petr Poledník a Dita Bustová.

Účastníci turnaje děkují studentům a pracovníkům Hotelové školy v Mariánských Lázních za občerstvení, které pro ně po celou dobu turnaje připravovali a zaměstnancům Grandhotelu Pacifik za skvělý večerní raut.