oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Tenisový turnaj o prezidentský pohár

autor: JUDr. Erik Orlet
publikováno: 25.06.2014

Dne 4. a 5. 4. 2014 se již tradičně uskutečnil v Ostravě tenisový turnaj o Prezidentský pohár, jehož duchovním otcem i organizátorem je JUDr. Vladimír Jirousek.

S ohledem na dobré dopravní železniční spojení i úroveň jídelních vozů se turnaje zúčastnili kolegyně i kolegové nejen z Prahy, ale i z celých Čech.

Turnaj byl již tradičně rozdělen do dvou výkonnostních kategorií, tak, aby byly naplněny ambice všech hráček i hráčů. Na základě nevšedních a mimořádných organizačních schopností Dr. Jirouska se mu záhy podařilo odhalit tenisové schopnosti kolegů Skalky a Ehernbergera, kteří předváděli své tenisové umění v obou hracích skupinách.

Turnaj měl tradičně vysokou společenskou úroveň, takže účastníci navštívili nejenom ostravské zábavní a večerní podniky, nýbrž mohli i ochutnat výtečně připravené občerstvení a posedět v prostorách tenisového klubu u společné večeře, doplněné vybranými nápoji.

Vítězem turnaje v tzv. extralize – elitní skupině hráčů, se stala dvojice Skalka a Ehernberger, která ztratila za celý turnaj pouze dvě hry. Druhou dvojici tvořili Jandus – Nováček a třetí Vojtíšek – Brož.

Vítězem rekreační skupiny se stala olomoucká dvojice Orlet a Skalka, druzí byli Žižlavský a Ehernberger a třetí Fiedler a Novák.

Díky neustálému organizačnímu nadšení doktora Jirouska neměl turnaj hluchá místa a všichni účastníci se již těší na jubilejní desátý ročník, na který jsou všichni zváni.

 

JUDr. Erik Orlet, advokát v Olomouci