oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Rezoluce a Doporučení IBA pro advokátní komory o podnikání a lidských právech

publikováno: 12.01.2016

Ve dnech 4. – 9. října 2015 se uskutečnila ve Vídni konference Mezinárodní advokátní komory (International Bar Association – IBA), v rámci které zasedal rovněž Výbor IBA. Během zasedání byly schváleny dva dokumenty: „Rezoluce Rady IBA o Doporučení IBA pro advokátní komory o podnikání a lidských právech a o návrhu Praktické příručky IBA o podnikání a lidských právech pro právníky působící v oblasti podnikání“ a dále „Doporučení IBA pro advokátní komory o podnikání a lidských právech“.

IBA Doporučení pro advokátní komory o podnikání a lidských právech naleznete ZDE .

Rezoluce Rady IBA o Doporučení IBA pro advokátní komory o podnikání a lidských právech a o návrhu Praktické příručky IBA o podnikání a lidských právech pro právníky působící v oblasti podnikání naleznete ZDE.