oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Představitelé ČAK položili kytici k pomníku 17. listopadu

publikováno: 16.11.2017

V předvečer výročí sametové revoluce, ve čtvrtek 16. 11. 2017, položili členové představenstva ČAK v čele s místopředsedou Mgr. Robertem Němcem, LL.M. (na snímku) kytici v barvě trikolory k pomníku 17. listopadu.

Pomník byl v loňském roce v rámci oprav průchodu, krátce před tímto významným datem, přemístěn z nedůstojného a nebezpečného místa v podloubí přímo na průčelí Kaňkova paláce na Národní třídě 16, kde sídlí právě Česká advokátní komora. 

Četné oficiální i neoficiální návštěvy jsou očekávány během zítřka a nadcházejícího víkendu. V tyto dny bude od 8 do 20 hodin veřejnosti volně přístupná i Galerie 17. listopadu v přízemí budovy ČAK, kde jsou k vidění autentické fotografie Tomkiho Němce z listopadu 1989.

 Text a foto: dak