oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Právě vychází letní sněmovní dvojčíslo Bulletinu advokacie

publikováno: 23.08.2017

Vážení čtenáři, letní vydání Bulletinu advokacie je ještě na cestě do vaší poštovní schránky, ale vy už dnes budete vědět, co se v něm dočtete.

Letošní prázdninové dvojčíslo je koncipováno jako SNĚMOVNÍ SPECIÁL a najdete v něm všechny materiály k 7. sněmu ČAK, který se koná 22. 9. 2017.

Takže si již z titulní strany připomenete, že 7. sněm ČAK, na který jste v co nejhojnějším počtu zváni, se bude konat opět v pražském hotelu Clarion.

V dostatečném předstihu před volbami se také můžete seznámit s životopisy, osobními prioritami i programovými prohlášeními všech kandidátů do představenstva Komory.

V souhrnné zprávě se pak dozvíte, jak uplynulé čtyři roky v životě ČAK zhodnotil předseda představenstva JUDr. Martin Vychopeň.

V obsahu najdete i návrhy usnesení sněmu, informace o čerpání rozpočtu Komory, kandidátní listiny do kontrolní rady a kárné komise i odvolací kárné komise a další důležité sněmovní informace.

Ani v tomto monotematickém čísle nechybějí aktuality, zprávy z kárné praxe, ze zasedání představenstva ČAK, stejně jako zpravodajství z našich červnových odborných konferencí Soukromé právo v Brně a Ostravě jako „ochutnávka“ před listopadovým setkáním v Praze.

Naposledy se také rozloučíme s bývalým předsedou Komory a dlouholetým autorem fejetonů v Bulletinu advokacie JUDr. Karlem Čermákem, a to prostřednictvím nostalgických i vtipných vzpomínek jeho kolegů, přátel a kamarádů.

A pak už jen stačí vzít si k ruce diář a zaznamenat si data seminářů, školení, nebo sportovních akcí, které jsou pro vás na podzim připraveny.

 

Přejeme Vám příjemné čtení, pohodový zbytek léta a sejdeme se na sněmu!