oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Pozvánka na 11. ročník konference Olomoucké debaty mladých právníků 2017

publikováno: 18.07.2017

Tuto mezinárodní vědeckou konferenci pořádá Právnická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci pod záštitou děkanky JUDr. Zdenky Papouškové, Ph.D. v hotelu Akademie v Hrubé Vodě u Olomouce ve dnech 22. – 24. 9. 2017. Tématem 11. ročníku je Právo jako diskurz.

Protože ODMP se každý rok těší hojné účasti, zájemci, kteří by se chtěli zúčastnit 11. ročníku, by neměli váhat a přihlásit se včas. Elektronickou přihlášku na konferenci, která je k dispozici  ZDE, musí odeslat nejpozději do 21. 8. 2017. V případě většího počtu zájemců bude rozhodovat čas přijetí kompletní přihlášky a uhrazení konferenčního poplatku. Kompletní přihláškou je taková, ve které jsou uvedeny veškeré požadované údaje, tedy i název příspěvku a anotace. 

Konferenční poplatek činí 1 500 Kč nebo 60 Euro aje nutné jej uhradit pouze bankovním převodem, nikoliv hotovostně, a to nejpozději do 21. 8. 2017. Informace pro účastníky a veškeré pokyny k platbě, včetně fakturačních údajů a čísel účtů jsou ZDE. 

Letošní 11. ročník konference přinese i bohatý doprovodný program. Kromě odborných příspěvků a diskuzí se mohou jeho aktéři vydat na sobotní výlet do Olomouce, kde je čeká projížďka historickou tramvají s výkladem o historii a zajímavostech města. 

Výstupem konference bude již tradičně společný sborník ve formátu e-knihy. Další informace o konferenci jsou dostupné na oficiální internetové adrese http://odmp.upol.cz