oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Partnerství s pečetí německé kvality

autor: PR
publikováno: 20.11.2012

LBBW Bank CZ je od září letošního roku partnerem České advokátní komory a nově také partnerem online portálu Bulletin advokacie. Banka je v oblasti práva velmi aktivní a považuje tento segment za velmi důležitý nejen z hlediska vlastního byznysu, ale také z pohledu svých klientů.

Například z pověření svých VIP klientů jednají privátní bankéři s advokáty a právníky obecně velmi často a svůj postoj k této profesi vyjádřila banka i svým partnerstvím v soutěži Právník roku.

Důležitost spolupráce s právními profesemi, zejména advokáty, se v bance odráží například v nově vytvořeném specializovaném Kompetenčním centru LBBW Bank CZ vedeném Michalem Marcem.

„Našim cílem je intenzivní a dlouhodobá spolupráce s advokáty. Bankovní produkty, a to převážně účty úschov splňují všechny podmínky stavovského předpisu, který vejde v platnost od nového roku 2013. Naši bankovní poradci jsou seznámeni se změnami a připraveni Vám poradit. Nechceme jít stejnou cestou, jako některé velké banky. Náš vztah s klienty je založen na důvěře a kvalitním servisu,“ dodává Michal Marc, zodpovědný za Kompetenční centrum pro svobodná povolání v LBBW Bank CZ.

Speciální bankovní produkty LBBW Bank CZ s pečetí německé kvality:

Více informací o specializovaných produktech získáte na stránkách LBBW Bank.