oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Paragrafy na lyžích - SKILEX 2018

publikováno: 29.11.2017

Věnujete se právním otázkám, které se týkají lyžařských sportů nebo vysokohorských disciplín? Chtěli byste si vyměnit zkušenosti z oblasti sportovního práva? Pak právě pro vás je určený již 45. Mezinárodní lyžařský kongres pro právníky Skilex 2018, který se v březnu příštího roku uskuteční v České republice, v Peci pod Sněžkou.

Kromě přednášek na zajímavá témata, například o řešení sporů vzniklých ze sportu, odpovědnosti za lyžařské nehody, mezinárodních sportovních arbitrážích, dopingu a dalších, jsou na programu i lyžařské tréninky. 

Lyžařské týmy z každé země pak soutěží navzájem v obřím slalomu, slalomu, snowboardingu, alpském a nordickém lyžování, v individuálních a štafetových závodech, samozřejmě vždy v přátelském a kolegiálním duchu. Tento již tradiční mezinárodní lyžařský kongres je příjemnou symbiózou zvyšování znalostí ve specifické oblasti práva se sportem i příjemnou relaxací. Více informací se dozvíte na www.skilex2018.cz

Pokud se chcete již přímo zaregistrovat na Skilex 2018, vyplňte on-line registrační formulář.