oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Ostrava uvítá již 13. Prezidentský pohár v tenise

publikováno: 25.01.2019

Ve dnech 12. - 13. dubna 2019 pořádá Česká advokátní komora tradiční, již 13. ročník tenisového turnaje ve čtyřhrách „Prezidentský pohár“ v hale SC Ostrava v ulici Budečská v Ostravě.

Turnaj bude probíhat 12. 4. 2019 od 9 hodin po celý den v kvalifikačních skupinách a bude ukončen společenským večerem. Dne 13. 4. 2019 pak budou probíhat zápasy o umístění a předpokládané ukončení turnaje je v odpoledních hodinách. V případě příznivého počasí mohou být utkání sehrána i na venkovních antukových kurtech. 

Přihlášky dvojic, prosím, směřujte v co nejkratší lhůtě k rukám JUDr. Radima Mikety na adresu miketa@miketa.cz, nejpozději však do 5. 4. 2019. Po tomto datu bude přihlášeným účastníkům zasláno potvrzení přihlášky a bližší informace. Pozor, kapacita turnaje je omezena! 

Ubytování pro účastníky je předjednáno a rezervováno tradičně v blízkém a zrekonstruovaném hotelu Nikolas (www.nikolas.cz), přičemž ubytování si zajišťuje každý sám. Na základě hesla „advokáti-tenis“ bude účastníkům poskytnuta sleva na ubytování. Hotel má do 5. dubna 2019 blokovanou dostatečnou kapacitu.