oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Ocenění The Legal 500

publikováno: 20.04.2018

Prestižní žebříček The Legal 500: Europe, Middle East & Africa každoročně mapuje advokátní kanceláře z celého světa podle kategorií, zaměření, projektů, klientů a dalších specifikací. V elektronické verzi získávají více než 4 miliony čtenářů a 2,5 milionů firem snadný a okamžitý přístup k výsledkům žebříčku právních firem, jejich celosvětového pořadí včetně shrnující analýzy a aktuálních informací.

Advokátní kancelář Taylor Wessing Praha byla vyhodnocena prestižní ratingovou agenturou The Legal 500: Europe, Middle East & Africa v tomto roce jako jedna z doporučovaných kanceláří v České republice. Advokátní kancelář je doporučena pro oblasti: Commercial, corporate and M&A a Real estate and construction.

Pro oblast COMMERCIAL, CORPORATE AND M&A jsou doporučeni jmenovitě partneři Taylor Wessing Praha, a to Thilo Hoffmann, Markéta Deimelová a Thomas Rechberger. 

Pro oblast REAL EASTATE AND CONSTRUCTION jsou doporučeni jmenovitě partneři Taylor Wessing Praha, a to Erwin Hanslik a Markéta Cvrčková. 

Společnost Legal 500 poskytuje nejrozsáhlejší celosvětové pokrytí doporučených advokátních kanceláří, advokátů, advokátů, advokátů, advokátů a advokátů ve více než 100 zemích. Informace ze žebříčků využívají komerční i soukromí klienti, firemní poradci, generální ředitelé, finanční ředitelé, studenti a odborní poradci - i další referenční pracovníci.