oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Nabídka vzdělávání v právu EU v rámci mezinárodního projektu „Practical Law Academy“ pro advokáty a advokátní koncipienty

publikováno: 05.03.2018

Praha, 14. – 17. června 2018

Projekt PRACTICAL LAW 

Nabídka vzdělávání vprávu EU pro advokáty a advokátní koncipienty 

Česká advokátní komora se spolu sadvokátními komorami a dalšími organizacemi z Finska, Polska a Maďarska zapojila do projektu s názvem PRACTICAL LAW, jehož cílem je vzdělávání advokátů, advokátních koncipientů a soudců vprávu Evropské unie v rámci zemí participujících advokátních komor/organizací. Projekt je zvelké části spolufinancován zgrantu Evropské komise. 

Během 4 dnů (vč. 2 dnů víkendu) bude tým specialistů vevropském právu předávat své zkušenosti účastníkům kurzu a demonstrovat, jak si advokáti a advokátní koncipienti mohou zlepšit své praktické zkušenosti vadvokacii, ať již voblasti písemného nebo naopak ústního projevu, důraz bude také kladen na strategie vprůběhu soudního jednání. Účastníci kurzu se rovněž naučí, jak správně aplikovat širokou škálu přeshraničních unijních právních instrumentů, které jsou důležité pro praxi advokáta jak vcivilní, tak i vtrestní oblasti práva. 

Počet účastníků bude omezen na 30, a to zdůvodu zachování metodologie malých interaktivních skupin. 

Kurzy jsou určeny pro advokáty a advokátní koncipienty (několik míst bylo vyhrazeno soudcům). Jazykem vzdělávacího kurzu je angličtina, proto je podmínkou účasti velmi dobrá znalost anglického jazyka. 

Poplatek za účast: € 200 (aktuálně je podána žádost o dodatečný grant, který by mohl tento účastnický poplatek ještě snížit) 

Registrace: Probíhá přímo prostřednictvím těchto internetových stránek www.legaled.eu 

Místo konání pražského kurzu: Palác Dunaj, vzdělávací centrum ČAK, Voršilská 14, Praha 1 

Kontaktní osoba vpřípadě dotazů: Mgr. Lenka Vojířová, tel: 273193143; e-mail: vojirova@cak.cz 

Podrobnější informace ZDE.