oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Nabídka pro advokáty a advokátní koncipienty z jihu Čech

publikováno: 03.01.2018

Regionální pracoviště ČAK připravilo pro advokáty a advokátní koncipienty na leden a únor dva zajímavé a vysoce aktuální semináře.

Tím prvním je Seminář GDPR - Obecné nařízení o ochraně osobních údajů a předpisy související,který se bude konat 25. ledna 2018 od 9 hodin ve velkém sále Střední školy polytechnické, na adrese Nerudova 59, České Budějovice.

Na programu bude mimo jiné aktuální legislativa k ochraně osobních údajů a zejména přehled povinností vyplývajících z GDPR a dalších předpisů od května 2018 a jejich krátký výklad včetně dopadu na činnost advokáta. Lektorem školení je JUDr. Jiří Navrátil, advokát a člen rozkladové komise předsedy Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Pozvánku s podrobnějšími informacemi a přihlášku najdete ZDE.

Druhý seminář je dvoudenní a jeho tématem jsou Vybrané otázky věcných práv v aktuální rozhodovací praxi Nejvyššího soudu České republiky se zaměřením na problematiku pozemků, staveb a tzv. sousedské právo v širším smyslu.

Uskuteční se15. - 16. února 2018 vždy od 9 hodin opět ve velkém sále Střední školy polytechnické, Nerudova 59, České Budějovice. 

Přednášejícím je Mgr. Michal KRÁLÍK, PhD., předseda senátu Nejvyššího soudu ČR.

Všechna témata jsou zpracována NOVĚ se zapracováním aktuální rozhodovací praxe Nejvyššího soudu České republiky. 

Podrobnější informace o programu obou dní a přihlášku najdete ZDE.