oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Mezinárodní konference k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží a Úmluvě o promlčení při mezinárodní koupi zboží

publikováno: 27.02.2017

Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky
a
Komise OSN pro mezinárodní obchodní právo

Vás zvou na   

Mezinárodní konferenci

k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží

a Úmluvě o promlčení při mezinárodní koupi zboží, 

která se uskuteční dne 24. března 2017 od 9:00 hod. v prostorách Právnické fakulty Univerzity Karlovy - Curieových 901/7, 116 40 Praha 1.

 

Popis a cíle:      Konference je organizována u příležitosti stažení výhrady České republiky k Úmluvě OSN o smlouvách o mezinárodní koupi zboží (CISG) a výhrady k Dodatkovému protokolu k Úmluvě o promlčení při mezinárodní koupi zboží. Cílem konference je propagace CISG a Úmluvy o promlčení, jejich aplikace a jednotné interpretace. Konference bude probíhat v angličtině.

Komu je konference primárně určena: Soudcům, pracovníkům společností zapojených do mezinárodního obchodu, právníkům, akademikům, zástupcům vlád a studentům práv.