oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Linka právní pomoci Nadace Naše dítě hledá rodinně právní advokáty

publikováno: 01.04.2019

Nadace Naše dítě již 25 let pomáhá dětem a je jednou z nejrespektovanějších neziskových organizací v České republice. Nyní nadace potřebuje nové pomocníky, a to zejména z řad specialistů na rodinné právo.

                                                    777 800 002

                                                         Linka právní pomoci

Linka právní pomoci je určena především rodičům, kteří si nevědí rady s otázkami z oblasti rodinného práva, řeší například rozvodovou situaci, svěření dítěte do péče, výši či neplacení výživného, možnost pěstounství, ale mnohdy i komplikovanější otázky. Linka právní pomoci Nadace Naše dítě je v provozu od roku 2004 a za tuto dobu bylo vyřízeno více než 2500 telefonických rad a další stovky e-mailů.

Cenné rady poskytují zdarma advokáti z České advokátní komory specializovaní na rodinné právo, a to každou středu od 14.00 do 18.00 hodin v prostorách Nadace Naše dítě.

Připojte se k nám!

Zájemci se mohou hlásit na mail: z.safarova@nasedite.cz