oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Pětadvacáté Karlovarské právnické dny

publikováno: 25.05.2017

Jménem Karlovarských právnických dnů - společnosti českých, německých, slovenských a rakouských právníků bychom Vás rádi pozvali na jednu z největších právnických konferencí letošního roku, na již 25. ročník Karlovarských právnických dnů, která se uskuteční 8. - 10. června 2017 v Grandhotelu Ambassador v Karlových Varech.

Počet účastníků je však omezen, proto Vám doporučujeme se přihlásit již nyní. Základní poplatek za účast na konferenci činí 9 900 Kč bez DPH. Celá konference bude simultánně tlumočena v českém a německém jazyce. Veškeré informace k registraci pak najdete ZDE a ZDE. 

Program je i letos velmi nabitý. Konference bude rozdělena do bloků podle oblastí práva. Ve čtvrtek se můžete těšit na občanské právo hmotné a procesní, právo a internet. V pátek vás čeká další velmi bohatý program. Začínat se bude trestním právem, evropským právem I. a evropským právem II. a konferenční den bude zakončen slavnostní recepcí s předáním cen společnosti Karlovarské právnické dny. Poslední den bude věnovaný insolvenčnímu právu a právu autorskému.

Konferencí Vás budou provázet:

Celý program naleznete ZDE.

Prestižní ocenění společnosti Karlovarské právnické dny Pocta judikátu a Nejlepší právnický časopis budou udělena spolu s Autorskou cenou na slavnostní recepci, a to na základě hodnocení odborné právní veřejnosti.

Hlasujte pro svůj stavovský časopis ZDE.