oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Jan Holásek otevřel bezplatnou právní poradnu pro občany a obce

publikováno: 26.07.2016

Mgr. Jan Holásek, LL.M., právník a nyní nezávislý kandidát do Senátu PČR pro volební obvod 16 Beroun prosazuje heslo „Dělat věci (s)právně“. V jeho duchu slavnostně otevřel na zámku v Dobřichovicích bezplatnou právní poradnu pro občany a obce.

Ve středu 20. července 2016 Jan Holásek slavnostně otevřel bezplatnou právní poradnu v prostorech dobřichovského zámku. Poradna bude dlouhodobě k dispozici občanům i obcím, a bude napomáhat při řešení právních problémů, se kterými se jednotlivci a místní samosprávy setkávají v běžném životě. 

Jan Holásek vysvětluje záměr projektu: „Bezplatná právní poradna pro občany a obce není advokátní kanceláří. Je to moje cesta jak přiblížit lidem právo v každodenním životě a zkrátka dělat věci (s)právně. Jako dlouholetý právník, občan Dobřichovic a milovník Berounky chci předat své zkušenosti tam, kde je potřeba. A především pak radit, jak se v problému zorientovat, jak ho nejlépe vyřešit, anebo například kde získat potřebné kontakty. Poradna není samozřejmě omezena jen pro Dobřichovice, ale pro každého z širokého okolí regionu.“

Součástí slavnostního spuštění bezplatných právních konzultací bylo i promítání filmu Causa Králík s nezapomenutelným Milošem Kopeckým v roli známého pražského advokáta, který se odstěhuje z Prahy na venkov. Tento film, jehož scénář napsal Jaroslav Dietl, se bude promítat v rámci letního kina na vybraných místech regionu.

Bezplatná právní poradna: http://www.janholasek.cz/poradna

Jan Holásek: www.janholasek.cz

Video medailónek Jana Holáska od Olgy Sommerové: http://bit.ly/29WHBgp