oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Digesta – právnickou bibli – lze ode dneška objednávat!

publikováno: 28.06.2018

Jednu z nejvýznamnějších knih světa - Digesta, základní kámen všech západních právních systémů vydal tým z Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci se stylovým tradičním designem a s maximálním důrazem na kvalitu.

A komu jsou Digesta určena? Prakticky všem právníkům – advokátům, notářům, podnikovým právníkům, akademikům, univerzitám a dalším institucím, které ocení originální latinský text bez jakýchkoliv zásahů a knihu v praktickém formátu vytištěnou ve vysoké kvalitě s přehlednou sazbou.

Knihu lze doporučit všem právníkům, kteří budou rádi vlastnit tento klenot právní literatury s tradičním čistým designem. Skoro devítisetstránková kniha snadno přiláká pozornost a vyjádří respekt majitele ke kořenům právnické profese. 

Předobjednávat si ji můžete online od dnešního dne na webu nakladatelství Nugis Finem Publishing https://publishing.nugisfinem.org/digesta.