oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Čeští advokáti jsou ve fotbale čtvrtí v Evropě

autor: Redakce BA
publikováno: 26.06.2013

Ve dnech 5. až 9. 6. 2013 se v příjemném přímořském letovisku Capaccio – Paestum v jihozápadní Itálii uskutečnil v pořadí již 5. fotbalový turnaj evropských advokátů s názvem „Eurolawyers 2013“.

Za Českou republiku se v kategorii „Masters“ nad 35 let zúčastnil tým České advokátní komory a coby „černý kůň“ turnaje získal čtvrté místo!

Po porážce v semifinále s pozdějším vítězem, advokáty z Maďarska, prohráli čeští advokáti v boji o třetí místo s týmem římských prokurátorů gólem jen dvě minuty před koncem prodloužení z přímého kopu. Přesto je „bramborová medaile“ velkým úspěchem našeho týmu.

Upřímně gratulujeme!

 

 Český „bramborový“ tým: Horní řada zleva: Půš Karel, Malý Jan, Smejkal Petr, Marhan Vlastimil, Trnka Jiří, Gracík Petr, Vysoudil Petr, Najman Jan, Faist Ondřej, Burzanovský Petr. Dolní řada zleva: Valenta Josef, Gracík Aleš, Janoušek Radim, Vladař Václav, Smutný Lukáš, Lego Jan, Moník Petr, Sojka Jindřich.