oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Anketa o nejlepší právnický časopis

publikováno: 17.05.2018

Vážené kolegyně a kolegové, 

Blíží se XXVI. konference Karlovarské právnické dny (14. – 16. června 2018), na které bude jako každoročně předáno několik prestižních ocenění. Mezi nimi i pro Nejlepší právnický časopis, a to na základě hodnocení odborné právnické veřejnosti, tedy i Vás.

Bulletin advokacie jako odborný recenzovaný, nově i monitorovaný stavovský časopis české advokacie již toto ocenění v historii ankety několikrát získal (naposledy i díky Vám v letech 2014-16). Po loňském „cenovém výpadku“ by si letos rád zase z Karlových Varů kousek křišťálu odvezl.

Můžete v tom pomoci velkým dílem i Vy! Zkuste si, prosíme, najít chvilku času a hlasujte v anketě pro svůj stavovský časopis. Je to jednoduché - stačí vyplnit tento Anketní lístek. Váš hlas nám pomůže dělat ještě lepší časopis. Poslat jej můžete hned teď, protože anketní lístky došlé do 30. 5. 2018 budou navíc slosovány o věcné ceny.

Děkujeme za Váš hlas a věříme v náš společný úspěch!

redakce