oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Advokátní deník – váš nový zpravodaj v PC i telefonu

publikováno: 08.04.2019

Vážení a milí čtenáři,

elektronický magazín ČAK www.bulletin-advokacie.cz, který vám dělal společnost od roku 2012, se převlékl, vybarvil, zmodernizoval, zrychlil… a také přestěhoval na novou doménu a přejmenoval.

A tak od 9. dubna 2019 najdete na adrese wwww.advokatnidenik.cz nové internetové médium České advokátní komory Advokátní (online) deník, který bude žít online, stejně jako žijeme my všichni.  Aby se Vám otevíral co nejkomfortněji, doporučujeme prohlížeče Google Chrome, Mozilla a další, raději nevyužívejte prosím Internet Explorer.

Díky Advokátnímu deníku by vám nemělo uniknout nic aktuálního a podstatného ze světa práva, ale ochuzeni nezůstanete ani o pestrou nabídku odborných článků renomovaných autorů z jednotlivých právních oborů a informací z celé justice.

Připravili jsme pro vás jednoduchou strukturu portálu, ve které se budete dobře orientovat, a to i v responzivním zobrazení na mobilních zařízeních. Na jednom místě najdete kromě novinek také archiv tištěného Bulletinu advokacie, termíny akcí, které ČAK pořádá, vstup na twitter, odkazy na videa, která postupně budeme rozšiřovat a funkční vyhledávač.

Stejně funkční zůstane na své archivní adrese www.bulletin-advokacie.cz/archiv-cisel/ i Bulletin Advokacie online. A přestože už žádné další novinky nepřinese, zůstane „zakonzervován“ a dokáže se ohlédnout za svojí déle než šestiletou historií. Bude tedy dál k dispozici všem, kteří budou potřebovat najít starší odborný článek, judikát či jiný text. Beze změny pak bude nadále vycházet i tištěný Bulletin advokacie pro ty, kteří nedají dopustit na papír a potřebují slyšet šustění stránek.

Těšíme se na setkání s vámi na stránkách Advokátního deníku. Třeba už dnes!