oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Advokátní běh i posezení má 30letou tradici. Sraz 15. června na Konopišti!

publikováno: 21.03.2019

Jako každý rok, i letos se uskuteční tradiční a tentokrát dokonce jubilejní 30. ročník oblíbeného běžeckého závodu advokátů „O PAROHY ARCIVÉVODY FERDINANDA“.

Závod, který se uskuteční v sobotu 15. 6. 2019 na Konopišti, je opět určen nejen advokátům a jejich zaměstnancům, ale i jejich rodinným příslušníkům, přátelům a dalším příznivcům pohybu v přírodě. Závodí se v dětských i dospělých kategoriích s rozdílnou délkou tras: 

Účastníci běhů se mohou přímo na místě přihlásit od 9:30 do 10 hodin za letním divadlem vedle zámeckého rybníka na Konopišti, ale ideální je poslat přihlášku elektronicky přímo na adresu pořadatele, kterým jeregionální představitel ČAK pro Středočeský kraj JUDr. Roman Premus: premus@pravni.cz.  Po ukončení posledního závodu proběhne vyhlášení výsledků a následně pro zájemce společné posezení v zahradní restauraci Lovecké chaty.    

 

P. S. Startovné se nehradí, naopak případné ubytování i stravování si hradí účastníci sami a parkování je možné na placeném parkovišti pod hrází Konopišťského rybníka.

(red)