SAK ePravo WKCR

ADVOKÁTI VYMĚNILI PARAGRAFY ZA TENISOVÉ RAKETY

autor: JUDr. Ladislav Jirásek
publikováno: 15.10.2013

Ve slunečných dnech 6. - 7. září 2013 proběhl v Mariánských Lázních na dvorcích u Lesního pramene tenisový turnaj České advokátní komory, tentokrát již 21. ročník. Ačkoliv ve stejném termínu kdesi v zámoří probíhal jiný turnaj, opravdová tenisová esa se sešla právě v překrásném prostředí Mariánských Lázní.

Soutěžilo se tradičně v několika kategoriích. V nejprestižnější pánské seniorské kategorii zvítězil Petr Matoušek nad o něco méně zkušeným místním Ladislavem Jiráskem. Jaroslav Brož st. si pro třetí místo dojel až z Brna.

V méně prestižní kategorii „dorostenců“ do 45 let skončil na prvním místě „zcela nečekaně“ Filip Ehrenberger, druhý byl Karel Jandus a na třetím místě se umístil Jakub Kolář.

V dámské kategorii zvítězila Eva Nýdlová, druhá byla Gabriela Hájková a třetí Hana Čečetková.

V deblech se tentokrát soutěžilo pouze v pánské kategorii a v mixech. Vítězem se stali pánové Jaroslav Brož st. a Karel Jandus. Na druhém místě se umístila dvojice zkušených matadorů turnaje Petr Matoušek a Evžen Zörkler. Mixy pak bezkonkurenčně ovládli Eva Nýdlová s Ondřejem Vodákem.

Účastníci turnaje děkují studentům a pracovníkům Hotelové školy v Mariánských Lázních za občerstvení, které pro ně připravili a zaměstnancům Grandhotelu Pacifik za skvělý raut.