>
oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Pozvánka na open air operu LA TRAVIATA

Vážené paní kolegyně,
Vážení páni kolegové,


rád bych Vás jako regionální představitel České advokátní komory pro středočeský region opět pozval na skvělou kulturní akci.

Dne 21. června 2013 ve 21.00 hodin se, tentokrát na zámku ŠTIŘÍN, uskuteční operní představení v nastudování Národního divadla v Praze, a to Verdiho  LA TRAVIATA.

Věřím, že stejně jako v minulých letech na Konopišti, budete se chtít této prestižní společenské a kulturní události na Štiříně též v hojném počtu zúčastnit.

Přihlášky na open air operu zasílejte prosím elektronickou poštou na mou adresu: premus@pravni.cz , a to do 25.5.2013, kdy bude uzávěrka příjmu vstupenek.

Polovina ceny vstupenky v hodnotě 500,- Kč bude dotována Českou advokátní komorou, každý advokát, koncipient či zaměstnanec advokátní kanceláře má nárok na dvě dotované vstupenky. Počet dotovaných vstupenek je omezen.

S přáním příjemných dnů

 

JUDr. Roman Premus