>
oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Pozvánka na 3. ročník turnaje České advokátní komory v beach volejbale

Vážené kolegyně, vážení kolegové, příznivci beach volejbalu

Česká advokátní komora si Vás a Vaše rodinné příslušníky dovoluje co nejsrdečněji pozvat na

3. ROČNÍK TURNAJE ČESKÉ ADVOKÁTNÍ KOMORY V BEACH VOLEJBALE

Místo konání: beach volejbalový areál u sportovní haly v  Českých Budějovicích  (http://www.beachareal.cz/),
Datum konání: sobota 31. 8. 2013  od 9:30 do cca 19:00 hodin
Účast: advokátky, advokáti, pracovníci advokacie, soudů a státních zastupitelství a rodinní příslušníci v předpokládaném počtu kolem 20-30 účastníků

Program: přihlášená družstva se utkají v beach volejbale smíšených družstev - 2+1 či 1+1 dle počtu a zájmu přihlášených účastníků
Pro usnadnění a urychlení organizace by organizátoři uvítali, aby účastníci již přihlašovali celá družstva nebo si je vytvořili hned po příjezdu na místě samém.

Večer po skončení turnaje se podle počtu zúčastněných uskuteční neformální večerní zábava na místě nebo v restauraci v Českých Budějovicích. (Pro rezervaci míst by organizátoři ocenili, aby jim účastníci již při přihlašování předběžně sdělili zda se zúčastní večerního posezení)

Náklady: účastnický poplatek činí 300,-Kč za osobu a zahrnuje nájem sportovního areálu, občerstvení a ceny

Přihlášky: prosíme o zaslání závazných e-mailových přihlášek na adresu akpohoral@seznam.cz  nejpozději do 25. 8. 2013, spolu se zaplacením účastnického poplatku na účet č. 2107335133/2700. Jako variabilní symbol uveďte Vaše číslo ČAK. (Účastníci, kteří nejsou členy České advokátní komory uvedou variabilní symbol 1234 a do poznámky pro příjemce své jméno a příjmení.)

Odhlášení:    zašlete rovněž na shora uvedenou e-mailovou adresu. Pokud bude odhlášení doručeno nejpozději do 28. 8. 2013 - účastnický poplatek bude v plné výši vrácen. Po tomto termínu již nebude možné účastnický poplatek vrátit.

V termínu po 25. 8. 2013 organizátoři Vaši přihlášku písemně potvrdí s podrobnější informací k organizaci. V případě, že by plánovaná akce byla odvolána pro nedostatečný zájem, budou zaplacené účastnické poplatky vráceny.


JUDr. František Smejkal, člen představenstva ČAK 

Organizační tým: Mgr. David Pohořal a Mgr. Přemysl Pechlát