>
oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Pozvánka na 16. Sportovní hry české advokacie

Zveme všechny zájemce na již 16. ročník Sportovních her české advokacie, který se koná ve dnech 4. až 6. října 2013 ve Sportovním centru v Nymburce.

Účastnit se mohou advokátky, advokáti, pracovníci advokacie a rodinní příslušníci vyjmenovaných kategorií. Ubytování je hotelového typu v jednolůžkových a ž třílůžkových pokojích se sprchou a WC.
Počet účastníků je limitován v tomto roce ubytovací kapacitou 200 míst. Upozorňujeme, že od letošního roku si bude Sportovní centrum účtovat i nevyužitá lůžka na pokoji. Proto prosíme všechny budoucí účastníky o pochopení, pokud nebudou ubytováni na pokojích vždy podle svých požadavků.
Náklady spočívají v účastnickém poplatku ve výši 1500 Kč na osobu (děti do 12 let 750 Kč). V této částce je zahrnuto ubytování, stravování 3 x denně a nájem sportovního areálu.

Přihlášky zasílejte, prosím, nejpozději do 13. 9. 2013 na adresu: sekr@cak.cz. Spolu s přihláškou zaplaťte účastnický poplatek na účet číslo: 12432011/0100, variabilní symbol: 2013, konstantní symbol: 308.
Po shora uvedeném termínu bude vaše přihláška písemně potvrzena.
V případě Vašeho odhlášení do 20. 9. 2013 či v případě odvolání akce vám bude účastnický poplatek vrácen.

JUDr. Bohuslav Sedlatý