>
oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Prezidentský pohár v tenise

Ve dnech 10. - 11. 4. 2015 pořádá Česká advokátní komora tradiční, již 10. ročník tenisového turnaje ve čtyřhrách –„Prezidentský pohár“ v hale SC Ostrava, na ul. Budečská v Ostravě.

Turnaj bude probíhat dne 10. 4. 2015 od ranních hodin po celý den v kvalifikačních skupinách a bude ukončen společenským večerem. Dne 11. 4. 2015 budou probíhat zápasy o umístění. Předpokládané ukončení turnaje je v odpoledních hodinách.

Případné přihlášky dvojic, prosím, směřujte v co nejkratší lhůtě k rukám JUDr. Radima Mikety, (miketa@miketa.cz), nejpozději však do 3. 4. 2015, přičemž kapacita turnaje je omezena.

Ubytování je předjednáno a rezervováno tradičně v blízkých hotelích Nikolas (www.nikolas.cz) a Maria (www.hotel-maria.cz), přičemž ubytování si zajišťují sami účastníci. Na základě hesla „advokáti-tenis“ bude účastníkům poskytnuta předjednaná sleva na ubytování. Hotely mají blokovanou dostatečnou kapacitu do 31. 3. 2015.

Po 1. 4. 2015 bude přihlášeným účastníkům zasláno potvrzení přihlášky a některé bližší informace.

JUDr. Radim Miketa