>
oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Prezidentský pohár v tenise

Ve dnech 4. a 5. 4. 2014 pořádá Česká advokátní komora tradiční, již 9. ročník mezinárodního tenisového turnaje ve čtyřhrách – „Prezidentský pohár“.

Turnaj se koná v hale SC Ostrava, na ulici Budečská v Ostravě.

Turnaj bude probíhat dne 4. 4. 2014 od ranních hodin po celý den v kvalifikačních skupinách a bude ukončen večerním posezením v areálu SC Ostrava. Dne 5. 4. 2014 budou probíhat zápasy o umístění. Předpokládané ukončení turnaje je v odpoledních hodinách.

Případné přihlášky dvojic, prosím, směřujte k rukám JUDr. Radima Mikety na adresu miketa@miketa.cz, nejpozději však do 28. 3. 2014, přičemž kapacita turnaje je omezena.

Ubytování je předjednáno a rezervováno tradičně v blízkých hotelích Nikolas (www.nikolas.cz) a Maria (www.hotel-maria.cz), přičemž ubytování si zajišťují sami účastníci. Na základě hesla „advokáti-tenis“ bude účastníkům poskytnuta předjednaná sleva na ubytování. Hotely mají blokovanou dostatečnou kapacitu do 28. 3. 2014.

Po 28. 3. 2014 bude přihlášeným účastníkům zasláno potvrzení přihlášky a některé bližší informace.
 

JUDr. Radim Miketa, člen představenstva ČAK