>
oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Pozvánka na XVIII. turnaj ve squashi a XII. turnaj v bowlingu

Vážené kolegyně a vážení kolegové,

opět po roce si vás dovolujeme pozvat na v pořadí již XVIII. turnaj advokátů a advokátních koncipientů ve squashi a XII. turnaj v bowlingu.

V loňském roce ve squashi zvítězil JUDr. Robert Jehne a za ženy se na prvním místě umístila Mgr. Markéta Cibulková. Turnaj v bowlingu vyhrál JUDr. Ivo Drážný a v ženách opět zvítězila Mgr. Lucie Válová.

XVIII. turnaj ve squashi se uskuteční v sobotu 30. 11. 2013 v areálu SQUASHCENTRA Strahov, společnosti ESQUO s. r. o., Vaníčkova 2b, Praha 6-Strahov.

Prezence účastníků turnaje bude probíhat od 9.45 hodin. Vlastní turnaj bude zahájen v 10.00 hodin po rozlosování a úhradě účastnického poplatku ve výši 650 Kč za hráče turnaje. Účastnický poplatek zahrnuje pronájem kurtů, cenu vítězům a celodenní pitný režim v průběhu turnaje. Výsledky squashového turnaje budou vyhlášeny ihned po jeho skončení.

XII. turnaj v bowlingu se uskuteční téhož dne 30. 11. 2013 od 17.00 hod. do 20.00 hod. v bowlingovém sportovním klubu RADAVA SC na adrese Milady Horákové 37, Praha 7 (u Strossmayerova nám.).

Účastnický poplatek na turnaj v bowlingu je ve výši 350 Kč za jednu osobu. Výsledky turnaje v bowlingu budou vyhlášeny po jeho skončení.

Závazné přihlášky do obou turnajů, prosím, zasílejte s uvedením jména, roku narození a sídla vaší AK či zaměstnavatele nejpozději do čtvrtka 28. 11. 2012 buď na adresu AK JUDr. Petra Meduny – meduna@akmeduna.cz, nebo na adresu JUDr. Marka Bánského – marek.bansky@akbansky.cz.

Za organizační výbor se na vás těší

 JUDr. Petr Meduna & JUDr. Marek Bánský                                                 
   viceprezident              viceprezident