>
oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Pozvánka na XIX. turnaj ve squashi a XIII. turnaj v bowlingu

Vážené kolegyně a vážení kolegové, 

rok utekl jako voda a my si vás dovolujeme opět pozvat na již XIX. turnaj advokátů a advokátních koncipientů ve squashi a XIII. turnaj v bowlingu.

V loňském roce ve squashi zvítězil JUDr. Kamil Staněk a za ženy se na prvním místě umístila Mgr. Markéta Cibulková. Turnaj v bowlingu vyhrál Mgr. Daniel Macek a v ženách opět zvítězila Mgr. Lucie Válová.

Turnaj ve squashi se uskuteční v sobotu 6. 12. 2014 v areálu SQUASHCENTRA Holešovice, Jankovcova 13, Praha 7, vchod z ulice Tusarova

Prezence účastníků turnaje bude probíhat od 9.45 hodin. Vlastní turnaj bude zahájen v 10.00 hodin po rozlosování a úhradě účastnického poplatku ve výši 550 Kč za hráče turnaje. Účastnický poplatek zahrnuje pronájem kurtů, cenu vítězům a celodenní pitný režim v průběhu turnaje. Výsledky squashového turnaje budou vyhlášeny ihned po jeho skončení.

Turnaj v bowlingu se uskuteční téhož dne 6. 12. 2014 od 17.00 hod. do 20.00 hod. v bowlingovém sportovním klubu RADAVA SC na adrese Milady Horákové 37, Praha 7 (u Strossmayerova nám.).

Účastnický poplatek na turnaj v bowlingu je ve výši 450 Kč za jednu osobu. Výsledky turnaje v bowlingu budou vyhlášeny po jeho skončení.

Závazné přihlášky do obou turnajů, prosím, zasílejte s uvedením jména, roku narození a sídla vaší AK či zaměstnavatele nejpozději do čtvrtka 4. 12. 2014 buď na adresu AK JUDr. Petra Meduny – meduna@akmeduna.cz, nebo na adresu JUDr. Marka Bánského – marek.bansky@akbansky.cz.

Za organizační výbor se na vás jako vždy těší

 JUDr. Petr Meduna & JUDr. Marek Bánský
       viceprezident            viceprezident