>
oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Pozvánka na Prezidentský pohár v tenise

Ve dnech 22. a 23. března 2013 pořádá Česká advokátní komora tradiční, již 8. ročník mezinárodního tenisového turnaje ve čtyřhrách - „Prezidentský pohár“.

Turnaj se koná v hale SC Ostrava, na ulici Budečská v Ostravě.

Turnaj bude probíhat dne 22. 3. 2013 od ranních hodin po celý den v kvalifikačních skupinách a bude ukončen společenským večerem.

Dne 23. 3. 2013 budou probíhat zápasy o umístění. Předpokládané ukončení turnaje je v odpoledních hodinách.

Za pořadatele si dovoluji uvést, že zvláště vítány jsou tenistky z řad advokacie, a to i s přihlédnutím k plesu České advokátní komory, který se v Ostravě koná dne 23. 3. 2013.

Případné přihlášky dvojic, prosím, směřujte v co nejkratší lhůtě k rukám JUDr. Radima Mikety na adresu: miketa@miketa.cz, nejpozději však do 8. 3. 2013, kapacita turnaje je omezena.

Ubytování je předjednáno a rezervováno tradičně v blízkých hotelích Nikolas (www.nikolas.cz) a Maria (www.hotel-maria.cz), přičemž ubytování si zajišťují sami účastníci. Na základě hesla „advokáti-tenis“ bude účastníkům poskytnuta předjednaná sleva na ubytování. Hotely mají blokovanou dostatečnou kapacitu do 15. 3. 2013.

Po 15. 3. 2013 bude přihlášeným účastníkům zasláno potvrzení přihlášky a některé bližší informace.

JUDr. Radim Miketa, člen představenstva ČAK