>
oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Ochutnávka reálné výuky MBA zdarma

Pro zájemce o studium LLM jsme připravili „Den reálné výuky LLM zdarma“ v modulu Obchodní právo v kontextu práva EU. Můžete se přijít podívat do reálné výuky LLM a zažít tak atmosféru přednášek osobně. Během dne Vám bude k dispozici specialistka studijních programů, která bude připravena zodpovědět Vaše dotazy.

„Den vzorové výuky LLM“ se koná v sobotu 19.1.2013 a bude spojen se slavnostním zahájením výuky programu LLM pro nový ročník.

Vzorová výuka se uskuteční na pražské pobočce, Olbrachtova 5, Praha 4. Denní blok je rozdělen na dopolední  (od 9.00 do 12.00) a na odpolední část (od 13.00 do 17.00). V polední pauze je společný oběd.

Zajímavé pro Vás může být i setkání s ostatními zájemci a zároveň stávajícími studenty, protože navázání pracovních i osobních kontaktů je největší přidanou hodnotou výuky.

Na „Ochutnávku reálné výuky zdarma“ je třeba se přihlásit do 16.1.2013! 

 

V případě dotazů nás kontaktujte na +420 775879902 nebo emailem na halmanova@bibs.cz.

Těšíme se na Vás!

www.bibs.cz