>
oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie • oficiální stránky odborného  právnického časopisu české advokacie  
AK Logo Logo
vítejte!
Právě jste vstoupili na Bulletin advokacie online. Naleznete zde obsah stavovského odborného časopisu Bulletin advokacie i příspěvky exklusivně určené jen pro tento portál.
Top banner Top banner Top banner
NEJČTENĚJŠÍ
CHCETE SI OBJEDNAT?
Zákon o advokacii a stavovské předpisy
Wolters Kluwer
Nesporná řízení I
450 Kč
natuzzi sale

Archiv BA

Archiv čísel

anketa

Vítáte zavedení advokátního procesu v záměru CŘS?
PARTNEŘI
SAK ePravo WKCR

Aktuální otázky IT práva

Vydavatelství EPRAVO.CZ pořádá odborný seminář na téma Aktuální otázky IT práva. Akce je určena primárně pro advokátní koncipienty.

dne 3. března 2015 od 9 do 12 hodin v centru Prahy, místo konání bude upřesněno.

Témata přednášky:

Přednáší JUDr. Zdeněk Kučera, Ph.D.

Přednášející je advokátem působícím v mezinárodní advokátní kanceláři Baker & McKenzie. Ve své praxi se zaměřuje na řešení sporů, obchodní právo a IT právo. Má za sebou řadu projektů z oblasti e-commerce, zabývá se ale i odpovědností na internetu a střetem právních řádů v kyberprostoru. Je garantem výuky právních předmětů na Fakultě informačních technologií ČVUT a tamtéž organizuje konferenci LAW FIT. Přednáší též na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a vystupoval například na Právnické fakultě Shandong univerzity v Číně, Univerzitě v Curychu, Masarykově univerzitě v Brně nebo Vysoké škole finanční a správní.

Registrace ZDARMA na registrace@epravo.cz.