Výběrové řízení na pozici výkonného redaktora/redaktorky


publikováno: 04.02.2014

Česká advokátní komora se sídlem Národní 16, Praha 1, jako vydavatel odborného právnického a stavovského časopisu Bulletin advokacie a jeho internetové verze Bulletin-advokacie.cz, přijme výkonného redaktora/redaktorku.

Požadavky: VŠ právnické vzdělání se zkušenostmi v mediální oblasti, ev. VŠ žurnalistické vzdělání se zkušenostmi v oblasti justice či právnické literatury, pokročilá znalost práce na PC – MS Office, Adobe Acrobat a Adobe Photoshop. Velmi dobrá úroveň českého jazyka písmem, základní znalosti editování časopisu a korektorské práce, redaktorské práce pro internetové médium a komunikace s autory. Časová flexibilita, kreativita a pečlivost. Znalost AJ na komunikační úrovni.

Nabízíme: HPP na dobu neurčitou, zaměstnání ve stabilní společnosti, slušné finanční ohodnocení, zaměstnanecké výhody a pracoviště v centru Prahy.

Předpokládaný nástup: max. duben 2014. Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte do 20. 2. 2014 poštou na adresu ČAK (k rukám dr. Chaloupkové) nebo na e-mail: blahnova@cak.cz, další informace na tel. 221729046 dr. Chaloupková.