Přípravy 3. ročníku významného mezinárodního kongresu LawTech Europe Congress jsou v plném proudu


publikováno: 22.05.2014

Kongres, který v posledních dvou letech oslovil právníky, advokáty, manažery, státní zaměstnance a mnoho dalších odborníků, zabývajících se problematikou elektronických důkazů, novými technologiemi pro právní a obchodní odborníky a forenzní vědou v oblasti IT, otevřel brány registrace do konce května za výhodnějších podmínek.

Účastníci letošního Kongresu, který se uskuteční ve dnech 19. až 21. října v Praze, mohou opět očekávat nabitý program: rady, jak zastavit kybernetický zločin, jak úspěšně zabezpečit počítače a jiná elektronická zařízení, jak chránit informace a citlivá data, jak nevystavit firmu nebezpečí a jak bezpečně používat svůj mobilní telefon a sociální sítě s ohledem na nechtěný únik informací, fungování a zneužívání metadat, ale také informace, jak řešit soudní spory a jak nakládat s elektronickými důkazy. Nebudou chybět ani zkušenosti zahraničních odborníků (Jason R. Baron, Jeffrey Ritter, Chris Dale či Yuval Ben Moshe), přinášejících inspiraci, jak učinit soudní proces komfortním, a jaké technologie osvědčeně pomáhají v moderním soudním řízení.

Proběhnou rovněž živé panelové diskuse v oblasti e-discovery, forenzního vyšetřování a opět se nabízí ojedinělá možnost (v demo sekcích) ponořit se do případových studií a osvědčených postupů při využití špičkové technologie.

V současné době je možná registrace za velmi zvýhodněný poplatek a potrvá do konce května, poté pro členy ČAK (advokáty a jejich koncipienty) sleva 10% z fee – více na: www.lawtecheuropecongress.com.