Právnická angličtina s Wall Street English


autor: Jana Marko
publikováno: 05.03.2013

Jazyková škola Wall Street English

O správnosti tohoto kroku svědčí výsledky čtyřicetiletého působení ve více než 490 centrech ve 29 zemích světa, kdy prošly výukou firmy 2 miliony posluchačů.

Od roku 2010 je mateřskou firmou největší nakladatelská firma Pearson (Financial Times, Penguin). Pearson se soutřeďuje převážně na vzdělávání.

Kromě 16 států Asie a Ameriky představuje Wall Street English síť výukových center po celé Evropě a Středním východě (Turecko, Saúdská Arábie, Izrael, Německo, Itálie, Portugalsko, Libanon, Francie, Švýcarsko, Španělsko, Česko, Rusko) a předpokládá vstup do dalších vytipovaných lokalit střední a východní Evropy. Pražské centrum školí v současné době 450 studentů.

Pražské centrum  v Perlové 5, Praha 1 zajišťuje výuku nejen pro pražské zájemce, ale poskytuje výuku i v mimopražských lokalitách s využitím vlastního portfolia vysoce kvalifikovaných (certifikovaných) rodilých mluvčích. Výuku poskytuje jak ve vlastních, špičkově technicky vybavených, prostorách, tak v prostorách zákazníků – klientů.

Kromě individuálně vystavěných kurzů pro jednotlivce, zajišťuje Wall street Institute kurzy pro skupiny v rámci firemního vzdělávání. Tyto kurzy jsou „ušity na míru“ podle oborového zaměření a součástí nabídky jsou i nadstandardy (semináře, konverzační simulace).

Jazyková škola Wall Street English

Jazyková škola Wall Street EnglishOnline – English Anytime obsahuje interaktivní videa, cvičení, poslech a mluvení pro porovnání výslovnosti.

Student Manual – cvičení ke vstřebání a rutinní aplikaci schopností nabytých Online

Encounter – setkávání studentů na stejné úrovni, malé skupiny (do 5 studentů) pod vedením rodilého mluvčího, ověření úrovně znalostí probrané teorie a vyhodnocení postupu do vyšší úrovně

Pro Encounter – Nově aplikované PRO levels, je zaměřeno na aplikace gramatiky a slovní zásoby předchozích lekcí do pracovního prostředí.

Complementary Class – speaking practice – diskuse na zvolená témata s ostatními studenty a učitelem, rodilým mluvčím

Social Club – experiment s anglosaskou „way of life“, knihy, videa, časopisy, aktivity i vně Centra (výstavy, divadla, restaurace, bowling, hudební večírky, apod.)

The Village – on-line, virtuální internetová komunita, interaktivní, prezentace gramatiky, slovíček, idiomů v živých situacích, 24h denně z kteréhokoli místa na světě

 

Současně zahrnujeme do nabídky speciální semináře v konkrétních oborech, s účastí max. 8 osob s tématy:

  1. Negotiations and Conflict Resolution
  2. Legal English
  3. Sales and Marketing
  4. Social Media for Business
  5. Financial English
  6. Speciální dle zadání zákazníka

 Jazyková škola Wall Street English

Benefits

Jana Marko
Director
www.wallstreetenglish.cz

Wall Street English je jazyková škola přímo v centru Prahy 1, nabízíme firemní kurzy, právnickou angličtinu, individuální kurzy angličtiny na míru.