Obczan.cz - komunitní portál o rekodifikaci soukromého práva


autor: JUDr. Roman Kramařík, Ph.D.
publikováno: 21.10.2013

Vážené kolegyně, vážení kolegové!

Časté diskuse nad výkladem nového občanského zákoníku, zákona o obchodních korporacích a souvisejících předpisů vedly k tomu, že jsme se skupinou dalších advokátů a podnikových právníků iniciovali vznik neziskového komunitního portálu www.obczan.cz, jehož smyslem je vedení odborné diskuse nad výkladem rekodifikovaných předpisů.

Obczan.cz umožňuje uživatelům vkládat články a komentáře k jednotlivým paragrafům rekodifikovaných předpisů. Ke každému komentáři či článku můžete také vkládat diskusní příspěvky.

Pokud máte názor nebo otázku, neváhejte se do komentářů či diskuse zapojit. Ostýchavější mohou i pod přezdívkou. Diskuse je otevřená všem. Jedinou podmínkou je, že musí jít o diskusi slušnou a profesionální.

Pokud máte nějaké nápady, či byste se chtěli do práce na tomto komunitním projektu více zapojit, prosím, kontaktujte nás.

A jeden vzkaz nakonec – pro ty, kteří stále věří, že třeba Senát svým opatřením účinnost rekodifikovaných předpisů odloží: zapojte se také, vaše podněty mohou přeci posloužit pro případnou technickou novelu.

 

JUDr. Roman Kramařík, Ph.D., předseda redakční rady www.obczan.cz a advokát v Praze